
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA fitneszbajnok elárulta, hogy mitől hízott meg régebben. Dávid Petra megosztotta a titkát a követőivel.
A gyönyörű fitneszbajnok rendszerint motiváló posztokkal inspirálja követőit, az egészséges életmódra és a személyes fejlődés felé próbálja irányítani a figyelmet. Azonban most egy más fajta poszttal lepte meg a rajongóit. Dávid Petra az egyik káros szenvedélyéről vallott az Instagram-oldalán.

A Házasság első látásra egykori sztárja óriási fejlődésen ment keresztül, és ezt a változást büszkén osztja meg a közösségi médiában is. A fitneszbajnok egyértelmű célja az, hogy más embereket is motiváljon a változásra, és támogassa őket az egészséges életmód útján. Azonban most megosztotta egyik titkát a követőivel, és az egyik káros szenvedélyéről mesélt az Instagram-oldalán.
Régen nagyon szerettem a sört, ez erőteljesen hozzá is járult ahhoz, hogy hízzak
- vallotta be Dávid Petra.
A fitneszbajnok azonban hangsúlyozta, hogy mértékkel mindent megengedhetünk magunknak, és most ő sem tudott ellenállni egy kis élvezetnek.
Így engedtem magamnak egy arany hamburgert, Meggyes sörrel és aranygaluskával
- írta Instagram-posztjában.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.