
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolGyarmati Gábor néhány napja került kórházba. Marsi Anikó férje most a Borsnak szólalt meg.
Néhány nappal ezelőtt került kórházba Gyarmati Gábor. Marsi Anikó férje a TikTokon számolt be az aggasztó esetről, amivel sikerült a frászt hoznia a követőire.

Gyarmati Gábor három napja egy mentőautóból jelentkezett be, majd ezután az látható, amint egy kórházban várakozik. Végül szerencsére a saját lábán hagyhatta el az orvosi intézményt. De vajon mi történt pontosan Marsi Anikó férjével? A Bors először a Tények híradósát érte el, aki írásban azt válaszolta a megkeresésre, hogy „Hála Istennek, Gábor már sokkal jobban van”.
A lap később Gyarmati Gábortól tudta meg, hogy otthoni edzés közben érezte, hogy valami nincs rendben. Az orvosi vizsgálatok során pedig az is kiderült, hogy a vérnyomásával akadtak olyan problémák, amiket bizony komolyan kell venni.
Az edzőm szigorúan előírta nekem, hogy minden étkezés előtt csináljak fekvőtámaszokat. Így történt ez aznap is, ám utána éreztem, hogy nagyon nem vagyok jól. Fájt, lüktetett a fejem. A feleségem erősködött, hogy hívjak mentőt. Bár nem mindig fogadok neki szót, most hála az égnek hallgattam rá, a kiérkező orvos pedig jobbnak látta, ha bemegyek a kórházba
– árulta el Gábor.
A további részleteket megtalálod a Borson!

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.