
„Ne engedjétek, hogy az az önjelölt próféta szétverje a mi közösségeinket” – Navracsics Tibor is felszólalt Veszprémben
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFontos üzenetet küldött a magyaroknak a közigazgatási és területfejlesztési miniszter.
Orbán Viktor fáradhatatlan. Országjárása következő napján két helyszínre is ellátogat. Veszprémben tartott beszéde előtt Ovádi Péter és Hegedűs Barbara szóltak hihetetlen tömeg előtt, majd Navracsics Tibor, közigazgatási és területfejlesztési miniszter is felszólalt.

Navracsics Tibor a rendezvényen elmondta, hogy mindig számíthattak rá a vármegyében. Most viszont ő kér segítséget, azt, hogy a polgárok védjék meg az elmúlt 16 évet.
Ne engedjétek, hogy az az önjelölt próféta szétverje a mi közösségeinket
– utalt Magyar Péterre a közigazgatási és területfejlesztési miniszter.
Győzzön a Fidesz-KDNP Veszprémben és az egész vármegyében is. Legyen ott mindenki
– tette hozzá.
Navracsics Tibor beszédét itt nézheted vissza:
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre