
Fontos üzenetet tett közzé Orbán Viktor gyermeknapon
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolKülönleges társaságban volt.
Orbán Viktor a lelátóról üzent a gyerekeknek május utolsó vasárnapján. Arról nem számolt be, hogy a kép mikor készült, ahol a volt miniszterelnök vélhetően unokájával látható, ahogyan a lelátón nézik a pályát. „Maradjatok gyerekek!” – írta a képhez a jókívánságot gyereknap alkalmából.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre