
Így értékelte Orbán Viktor a Marco Rubióval való találkozót
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA magyar miniszterelnök az amerikai külügyminiszterrel tárgyalt.
Élőben közvetítette Marco Rubio amerikai külügyminiszterrel közös sajtótájékoztatóját Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán hétfőn. Kedden arra kérték a kormányfőt, értékelje a találkozót.

Találkozó Marco Rubióval. Gyors értékelés az autóban.
– írta közösségi oldalára Orbán Viktor. A miniszterelnök értékelése az alábbi videóban hallható:
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre