
Orbán Viktor: A magyar–amerikai kapcsolatok aranykorába léptünk!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolBudapesten tárgyalt a magyar kormányfő és az amerikai külügyminiszter.
Budapesten tárgyalt Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke és Marco Rubio amerikai külügyminiszter. A két politikus közös sajtótájékoztatót tartott, ebből osztott meg egy videórészletet a kormányfő a Facebook-oldalán.

A magyar–amerikai kapcsolatok aranykorába léptünk!
– írta a videó mellé Magyarország miniszterelnöke.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre