
Orbán Viktor: Felgyorsítjuk a magyar-szerb olajvezeték megépítését
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHangsúlyozta, hogy jó döntést hoztak a szerb elnökkel.
Orbán Viktor a mai szerb-magyar találkozó margójára ismét megjegyezte, hogy Szerbiát mindenképpen támogatjuk az energiaforrások beszerzésében. Nem is akárhogy.

Orbán Viktor: Felgyorsítjuk a magyar-szerb olajvezeték megépítését
Gázvezetékünk van, olajvezetékünk nincs. Felgyorsítjuk a magyar-szerb olajvezeték megépítését.
- szögezte le Orbán Viktor a Facebookon.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre