
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolNagyon mosolyognak... Nem egymásnak szánták a Házasság első látásra című műsorból ismerős egykori férjet és feleséget.
Egy pizzériában kapták le Szandavári Gerit és Góbi Hildát. Lassan két év telt el a TV2 sikerműsora, a Házasság első látásra 2024-es tavaszi évada óta, ám a reality szereplői mind a mai napig sokak kedvencei. A nézők számára külön-külön is öröm látni őket, hát még együtt! Utóbbi ráadásul egyből beindítja a romantikusok fantáziáját. Most sem történt másképp!

Brem Laci egykori felesége, Góbi Hilda és Gál Bogi hajdani férje, Szandavári Geri kifejezetten jól mutat együtt, a mosolyuk pedig megerősíti azt a benyomást, hogy jól is érzik magukat egymás társaságában. A Geri Instagram-oldalán közzétett kép mellett pedig megjelent egy rajongói kérdés...

Egy kíváncsi rajongó mindössze két szó írt le: „Együtt vagytok?”
Kérdése nem maradt válasz nélkül.
Most igen
– reagált Hilda, vigyorgó emojik kíséretében.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.