
Orbán Viktor: Új meló, új élet! – Videó
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFriss videóval jelentkezett Orbán Viktor.
Cáfolta az eltűnéséről szóló pletykákat Orbán Viktor. Elárulta, reggel fél nyolctól dolgozik a Karmelitában, szombaton pedig déltől vagy az új miniszterelnök eskütételétől új munkahelye lesz. Ezt kívülről meg is mutatta Orbán Viktor.

Új meló, új élet! Roomtour hamarosan. Most még feladat van, irány Dopeman!
– írta Orbán Viktor a Facebook-oldalán, ahol az alábbi videót osztotta meg:
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre