
Orbán Viktor Szombathely MSZP-ből kihátrált polgármesterével tárgyalt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolVámos Zoltán, Szombathely és környéke Fideszes országgyűlési képviselője Orbán Viktorral együtt kereste fel a város egykori szocialista polgármesterét.
Vámos Zoltán a közösségi oldalán osztotta meg, hogy Orbán Viktorral karöltve tárgyaltak Szombathely városa érdekében a polgármesterrel, amelyet a különböző gondolkozásmód sem akadályozhat meg.

Orbán Viktorral a Városházán!
Lehetnek dolgok, amelyekben különbözőképpen gondolkodunk, de akkor is tudnunk kell együttműködni az itt élők érdekében.
Köszönöm Miniszterelnök Úrnak, hogy eljött velem Polgármester Úrhoz, ahol Szombathely jövőjét érintő ügyek voltak terítéken! ![]()
![]()
Hajrá, Szombathely!
- írta közösségi oldalán Vámos Zoltán, a Fidesz országgyűlési képviselője. Részleteket nem árultak el a tárgyalásról.
Február elején jelentette be Nemény András, Szombathely polgármestere, hogy Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszterrel aláírták azt a megállapodást, amely szerint Szombathely 700 millió forintot kap vissza a Területfejlesztési Alapból. Az MSZP-ből kilépett polgármester is úgy látja, a Versenyképes Járások Program jó kezdeményezés, ennek köszönhetően több kistelepülés jutott fejlesztési lehetőséghez - emlékezett vissza az Index.hu.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre