
Orbán Viktor: Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolNagy bejelentést tett Orbán Viktor.
Hivatalosan is elindult a választási kampány február 21-én. Orbán Viktor miniszterelnök közösségi oldalán jelentette be, hogy a Fidesz-KDNP már minden választókerületben összegyűjtötte a szükséges ajánlásokat.

Már minden választókerületben összegyűjtöttük az induláshoz szükséges ajánlásokat! Nagyok vagyunk, erősek vagyunk és győzni fogunk!
– írja a kormányfő.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre