
Orbán Viktor: A Jóisten takarította el a havat Budapesten
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Metropol„Organikus hóeltakarítás” – írta a miniszterelnök friss videója mellé.
Februárban is leesett a hó. „És az utak? Letakarította őket Karácsony Gergely?” – kapta meg a kérdést Orbán Viktor. A miniszterelnök nem maradt adós a válasszal.

„A Jóisten takarította le, mert elolvadt. Tegnap is így volt már. Természetes, organikus módon történik itt a városban…”
– válaszolt Orbán Viktor a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre