
Erősek vagyunk! – Mindenki Orbán Viktorral akart szelfizni
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Metropol„A Fidesz a biztos választás” – írta a miniszterelnök a képekhez.
Újabb fotóalbum került ki Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-oldalára. A kormányfő Komáromban és Oroszlányban járt kedden, ahol, ahogy azt a képek is bizonyítják, mindenki Orbán Viktorral akart szelfizni.

„Erősek vagyunk!” – olvasható a friss fotógyűjtemény nyitóképén a felirat.
A kormányfő pedig egyetlen mondatot írt a képek mellé: „A Fidesz a biztos választás.”
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre