
4 dolog a kulisszák mögül, amit nem tudtál Marco Rubio látogatásáról - Videó
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolVideóban leshetük be a kulisszák mögé.
Orbán Viktor soha nem látott felvételeket osztott meg a Facebook oldalán.

- Marco Rubio az 5. amerikai külügyminiszter, aki Orbán Viktorral találkozott a magyar fővárosban.
- Rubio először járt Budapesten, és az első útja a Szent István Bazilikába vezetett.
- Egy gyors hivatalos fotó után Orbán Viktor körbevezette az amerikai vendéget a karmelitában. A dolgozószobáját is megmutatta neki, de ide csak szűk körben mentek.
- Ezután együtt mentek fel a panorámaterembe, ahol az amerikai külügyminiszter tárgyalt Orbán Viktor miniszterelnökkel. A tárgyalásról a jegyzeteket pedig nem más, mint Szijjártó Péter munkatársa Gáspár Evelin készítette.
Később megérkeztek a nemzetközi sajtótájékoztatóra, amit ide kattintva tudsz visszanézni:
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre