
Orbán Viktor: Aki békét akar, velünk tart!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAz amerikai külügyminiszter köszönetet mondott Orbán Viktornak.
Marco Rubio amerikai külügyminiszter köszönetet mondott Orbán Viktornak a Béketanácsban nyújtott nélkülözhetetlen szerepéért.

Aki békét akar, velünk tart! Április 12-én a Fidesz a biztos választás
– írta Orbán Viktor a közösségi oldalán megosztott videóhoz.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre