
gyógyulás


Kilenc hónapos küzdelem után jó hírt kapott az Omega gitárosa
Nincsenek áttétek Molnár György Elefánt szervezetében.

Őszinte vallomás Molnár Györgytől: Muszáj volt megemberelnem magam...
Molnár György az augusztusban megrendezett Omega-fesztiválon, Őriszentpéteren lépett utoljára színpadra.

Szombathy Gyula: Újra meg kellett tanulnom beszélni
Először szólalt meg agyvérzése óta a Kossuth-díjas színművész, Szombathy Gyula.

Jó hírek! Másodszor is legyőzte a rákot Bangó Margit
Nyáron derült ki, hogy Bangó Margit rákbetegsége ismét kiújult. Három műtéten esett át, és most minden eredménye negatív.

„Egy évre eltűnök!” – Molnár Gusztáv utolsó vallomása a rehab előtt
Úton a rehabilitációs központ felé, az utolsó percekben érték el a színészt, aki megosztotta a hot!-tal érzéseit és gondolatait.

Hazaengedték TNT Intit a kórházból, ezentúl így kell élnie
Inti több hete került kórházba, és azóta több beavatkozáson is túlesett. Jó hír, hogy most végre hazamehetett és hamarosan színpadra is áll.

A TNT zenésze hálás Sáfrány Emesének: „ő mentette meg az életemet”
Inti szeptember eleje óta kórházban van, az orvosok gyógyszerekkel és infúziókkal kezelik, miközben szerelme, Sáfrány Emese ha csak teheti, látogatja és kitart mellette.

Újabb hírek érkeztek az Operett házomlásban megsérült balerinájáról
Átszállították a rehabilitációs intézetbe T. Nikolettet, az Operettszínház súlyosan sérült táncművészét.

Révész Sándor Ausztriából jelentkezett: gyönyörű környezetben lábadozik – Videó!
A Piramis énekese sztrókja után folyamatos rehabilitáción vett részt, most pedig Ausztriában, a festői Tauplitzban gyógyul egy kedves barátja társaságában.
