
Orbán Viktor: Anya csak egy van
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolVecsésről hazafelé még telefonon beszélt az anyukájával a miniszterelnök.
Megható pillanatok: szerda este, Vecsésről hazafelé tartva Orbán Viktor még telefonon beszélt az édesanyjával. Miközben az egész ország arról beszél, hogy a miniszterelnököt és a családját Ukrajnából megfenyegették, a kormányfő édesanyja egészen más miatt aggódik a fiáért.

Anya csak egy van
– írta a videó mellé a miniszterelnök a Facebook-oldalán.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre