
Megfenyegették Orbán Viktor családját: ezt kérte a miniszterelnök a szeretteitől
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolTelefonon tájékoztatta gyermekeit a kormányfő az ukrán történésekről.
„Az ukránok már a családomat, a gyerekeimet és az unokáimat fenyegetik. Mindenki jól van, de azért mindennek van határa!” – írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán.

A kormányfő telefonon tájékoztatta gyermekeit az ukrán történésekről, az erről készült videót pedig a miniszterelnök megosztotta a közösségi oldalán.
Komolyan kell venni, de nem szabad megijedni!
– tanácsolta gyermekeinek Orbán Viktor.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre