
Lehull a lepel: II. Erzsébetnek több minden nem tetszett Harry és Meghan esküvőjén
Az egykori uralkodó kifejezetten utálta azt, hogy nézett ki Meghan ruhája a nagy napon.
Ingrid Seward, királyi író nemrég megjelent könyve II. Erzsébetről több eddig még soha nem hallott titkot is elárul Harry herceg és Meghan Markle esküvőjével kapcsolatban. Például azt, hogy a királyné utálta a hercegné menyasszonyi ruháját, mondván az túl fehér, túl szűzies volt ahhoz képest, hogy ő már egyszer férjhez ment 2011-ben egy hollywoodi producerhez.

Nem ez volt az egyetlen azonban, ami kicsit sem nyerte el II. Erzsébet tetszését Harryék nagy napján. A királynénak egyáltalán nem tetszett az sem, hogy férje, Fülöp edinburghi herceg bot nélkül sétált végig a templom folyosóján, amikor oltárhoz kísérte Meghant, mindössze 5 héttel csípőműtétjét követően. Bár az alapvető tény sem tetszett neki, hogy Meghan apja helyett az ő férje kell kísérje a menyasszonyt.
Hiába azonban az ő ellenvetése, az esküvő világhírű lett, sőt Meghan egyedi Givenchy ruhája a világ egyik legtöbbet emlegetett esküvői ruhája lett. Még Kate Middleton, Diána hercegné vagy épp maga Erzsébet királyné ruhájánál is népszerűbbé vált. A gyönyörű darabról egy hónap alatt ugyanis 51 ezer keresés született a Google-ban 2021-ben – írja a DailyStar.
Top hírek


Még mindig megfordulnak a férfiak a 88 éves Jane Fonda után
Jane Fonda közel jár a 90-hez, és elárulta, mi a titka.

Tiv Tivy szívszorító története Egyiptomból: megmentette az életét, most együtt élnek
Nem erre számítottak a követők.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre