
Nem fogta vissza magát Dávid Petra: „Ne csak ülj ölbe tett kézzel”
A fitneszguru elmondta véleményét erről.
A gyönyörű színésznő levélírással töltötte a vasárnapot.
Nem bízza a véletlenre az ajándékait Gabriela Spanic, aki már most elkezdte megfogalmazni, mit szeretne kapni ajándékba,
Ugyan még csak szeptemberben járunk a Paula és Pauline színésznéje már gondol a karácsonyi ünnepekre is.
Mint arról a Metropol is beszámolt, az ismert venezuelai modell és színész lesz a sztárja a TV2 októberben induló táncos versenyének. Gabriela Spanic is fellép a hamarosan kezdődő Dancing with the Stars műsorban.
A színésznő most a közösségi oldalán osztotta meg, hogy levelet írt a Mikulásnak.
„Közeleg a karácsony, így elkészítem a levelem a Mikulásnak. Boldog vasárnapot angyalkáim!” - írta bejegyezésében a sztár.
A fitneszguru elmondta véleményét erről.
Közeleg az Ázsia Expressz következő nagy csatája…
A híres modell édesanyja jelentette be könnyek között a hírt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.