Elképesztően nehéz helyzetbe került Az Exatlon Bajnoka, Ekler Luca
Az eddigi legizgalmasabb versenynapon vannak túl a piros és a kék csapat versenyzői, a végjáték első fordulóját végül a Kihívók nyerték. Ha a második fordulót is megnyerik, akkor a biztos párbajozó Kenderesi Tamás mellé Ekler Lucának kell ellenfelet kijelölnie az Exatlon Hungary 2026 második párbajára.
A Kihívók ismét erőre kaptak és behúzták az első Végjátékot. Az Exatlon Hungary Bajnokai közül Kenderesi Tamás lett a biztos párbajozó. Csütörtök este jön a Végjáték második fordulója, ahol hatalmas a tét. Hiszen ha veszítenek a kékek, akkor nekik is párbajozni kell a sport reality második hetén. A Bajnokoknak egyetlen esélyük maradt, győzniük kell, hogy pénteken vegyes párbaj döntsön majd a kiesésről.
Az Exatlon Hungary 2026 Bajnokcsapatának paralimpiai sztárja választ párbaj ellenfelet Kenderesi Tamásnak, ha ma is veszítenek a pirosak (Fotó: Tumbász Hédi / Metropol)
Exatlon: Ki lesz Kenderesi Tamás párbajellenfele?
Elképesztően izgalmasan alakult a sport reality második hetének első végjátéka. Az Exatlon Hungary Bajnokcsapata és a Kihívók mindent beleadtak, hiszen senki nem akar pénteken csapattagot elveszíteni. Főleg a pirosak nem, akiket múlt héten Jakabos Zsuzsanna távozása nagyon érzékenyen érintett. De hiába az akarat, a szerdai versenynapon eleinte semmi nem ment a pirosaknak, és még a szerencse is elpártolt mellőlük. A kékek elhúztak 5-2-re, csak a legstabilabb bajnok, Ekler Luca és Bacskai Balázs tudták mind a két futamukat behúzni, ezzel a pirosak feljöttek 6-6-ra. Végül a Kihívóknak lett meccslabdájuk. A mindent eldöntő futamban a Bajnokok Halász Jázmint indítják, akinek Niki volt az ellenfele, aki győztesen került ki a harcból. A pirosak végtelenül csalódottak, szomorúan nézik végig a kékek örömtáncát. Ez ugyanis azt jelenti számukra, hogy a leggyengébb statisztikájú versenyzőjük, Kenderesi Tamás már biztosan párbajozik pénteken.
Pénteken majd kiderül, itt van-e a helyem
– mondta Palik Lászlónak az olimpiai ezüstérmes biztos párbajozó.
A kérdés csak az, hogy miképp alakul a mai végjáték. Ha ugyanis a Kihívók megint nyernek, akkor Ekler Luca, mint legjobb Bajnok választ ellenfelet csapattársának. De vajon hogyan dönt a paralimpikon?
Exatlon Hungary minden hétköznap a TV2-n!
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Hajdú Péter műsorának csütörtök este megjelenő része formabontóan jelentkezett, hiszen a megszokott szerepek felcserélődtek és a műsorvezető vált vendéggé a miniszterelnök felcsúti otthonában. Orbán Viktor sok személyes részt elárult az életéről a műsorvezetőnek.
Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.