
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolDöntött a zsűri és a nézői akarat.
Hatalmas bulit csaptak az énekesek szombat este a Sztárban Sztár All Stars ötödik élőshowjában. A műsor során a Top12 versenyző mérte össze az ének és átalakuló tudását. Minden produkció végén a zsűri kifejtette a véleményét és pontozott is.

Az első produkció során Pál Dénes egy kicsit rá is ijesztett a zsűrire, meg a nézőkre is. Az énekes azonban profin hozta a produkciót nem hagyta, hogy megtörjön a varázs. Tolvai Reni Rihannaként mutatta meg magát, amihez mérten szexistennőként követelt magának minden figyelmet. Mindezek után pedig Tóth Gabi nyilatkozta le Szabó Zsófinak, hogy bepánikolt a produkciója elején.
A produkciók után összesítették a zsűri és a nézői szavazatokat. A napi bajnok a zsűri és az első körös szavazás alapján az utoljára színpadra lépő Gubik Petra lett. Az énekesnő ezzel tovább is jutott a következő élőshowba.
Végül négyen jutottak a veszélyzónába: Tolvai Reni, Zámbó Krisztián, Tóth Gabi és Puskás Peti.
Az ötödik élőshowból pedig távoznia kellett Tolvai Reninek és Zámbó Krisztiánnak.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.