
Forró látvány: közelről mutatta meg hatalmas mellét Zimány Linda
Tüzes fotóval jelentkezett a csinos modell.
Takáts Tamás 2003-ban hagyott fel az alkoholivással, azóta pedig a belülről fakadó hitével nem is vágyik földi bűnök elkövetésére.
Véleménye szerint a koronavírus sajnos még sokáig velünk lesz, azonban ő is mindent megtesz, hogy hamarabb vége legyen: háromszorosan oltott és még az „álarcát” is mindig hordja. Azt mondja, ő szerencsés, könnyen viselte a pandémia alatti sok otthonlétet, mivel szeretik egymást a feleségével.
A Metropolnak azt is elárulta, hogyan szembesült azzal, hogy abba kell hagynia a fellépések előtti iszogatást és hogy mennyire megy neki könnyen az önmegtartóztatás. Ha érdekel, hogy a zenész mit mondott erről, keresd a holnapi Metropolt vagy látogass vissza a www.metropol.hu oldalra.
Tüzes fotóval jelentkezett a csinos modell.
Az év végéig új otthonba költöznek.
Milliók gyászolják a rock banda frontemberét.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.