
„Elbűvölően gyönyörű és csini vagy” – Gáspár Evelin esküvői fotói láttán röpködnek a bókok
Erdélyben tartották az esküvőt.
Cindy Kimberly szereti bebizonyítani, hogy nem szégyelli testét, így nem is olyan meglepő az sem, hogy mindössze csak egy virággal takarta el magát.
A Hollandiában született gyönyörű modell és influenszer, Cindy Kimberly folyamatosan dögösebbnél dögösebb képekkel örvendezteti meg a rajongóit. A mindössze 22 éves lány Amerikában vált különösen híressé, de mára már az egész világon ismerik a nevét, ami nem is véletlen, hiszen összesen 6,7 millió követőt tudott összegyűjteni az Instagram-oldalán.
A fiatal lányt egyébként lényegében Justin Bieber fedezte fel, amikor elkezdte online keresni, hogy ki is ő, mivel nagyon szépnek találta. Cindy azóta részben a különböző közösségi-oldalaiból tartja fenn az életvitelét, amibe néha az is belefér, hogy óriási virágokat vásároljon. A rajongók nagy szerencséjére szeret mindig új dolgokat kipróbálni, amiket után meg is oszt online. A lány most például mindössze csak egy virággal takarta magát a kíváncsi szemek elől.
Erdélyben tartották az esküvőt.
Sosem lesz már közöttük a viszony olyan, mint volt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre