
Orbán Viktor elárulta, mi vár rá vasárnap!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMegkezdte Orbán Viktor a decemberi dömpinget.
Orbán Viktor hivatalosan is megkezdte a decemberi interjú-dömpinget – fogalmazott korábban saját chatcsatornáján Magyarország miniszterelnöke, aki üzenete alapján újra Lentulai Krisztiánnal fog beszélgetni december 14-én 10 órakor.

Megkezdtem a decemberi interjú-dömpinget. Vasárnap 10 órakor figyeljétek a Mandiner YouTube-csatornáján. Jó lesz!
- írja a miniszterelnök egy friss bejegyzésében.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre