
Erkélyről ledobott szobor végzett a fiatal gyönyörű turistával – Az elkövető szülei tagadják, hogy közük lenne a történtekhez
Az ügyészség most gondatlanságból elkövetett emberölés miatt akar vádat indítani.
A hatéves gyerek játék közben sérült meg életveszélyesen. Az orvosok nem tudtak segíteni rajta.
Súlyos sérülést szenvedett egy ausztrál vidámparkban, majd meghalt egy hatéves kisfiú. A gyermek a baleset után életmentő gépekre került, de ez sem volt elég ahhoz, hogy felépüljön.
https://www.facebook.com/watch/?v=509451836758178
A fiú szüleivel látogatott a Sea World élményparkba. Rajongással figyelte a cápákat, rájákat, jegesmedvéket és pingvineket. A család öröme azonban nem tartott sokáig. A játékboltban vettek neki egy tologatható, pórázra rögzített plüss pingvint, amely nem sokkal később a halálát okozta.
Az nem ismert, pontosan hogyan is történt a baleset, annyit tudni, hogy egy óvatlan pillanatban a játékba gabalyodott és életveszélyesen megsérült a gyerek. Bár azonnal kórházba vitték, a gépekre kötött fiú szervezete végül feladta a küzdelmet. A történtek után az állatkert kivonta a forgalomból a játékot, amely megtekinthető a videóban – írja a Daily Mail.
A szülők most adományt gyűjtenek, hogy méltóképp el tudják temettetni gyermeküket.

Az ügyészség most gondatlanságból elkövetett emberölés miatt akar vádat indítani.

Megdöbbentő részletek derültek ki.

Egy pillanat alatt semmivé vált egy család világa.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.