
„Mindig elfogadtam az életemet” – Bokor Katit kisgyerekként temették volna, most 84 éves és másokon segít
Pici gyerek volt, amikor csont tbc-s lett.
Egy 2001-ben Kecskeméten történt emberölés kísérletének gyanúsítottját vette őrizetbe kedden a rendőrség – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtök reggel a Police.hu oldalon.
Kecskeméten, a Halasi úti társasházaknál 2001. április 11-én este egy 27 éves nőt egy ismeretlen megtámadott és késsel többször megszúrt. Két férfi a kiabáló nő segítségére sietett, ezért a támadó elmenekült, hátrahagyva fegyverét.

Az elkövető kilétére eddig nem derült fény, de most – egy új szakértői vélemény segítségével – sikerült elfogni az emberölés kísérletével gyanúsítható K. István kecskeméti lakost.

A 36 éves férfit őrizetbe vették, és kezdeményezték letartóztatását – írták.

Pici gyerek volt, amikor csont tbc-s lett.

Van, ahol évente közel 4 millió forinttal marad több a család kasszájában.

Tizenhárom vármegyére adtak ki elsőfokú riasztást havazás és ónos eső miatt hétfőre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.