
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA mai kormányülésre is csak úgy léphettek be a tagok, hogy megmérték a hőmérsékletüket.
Magyarország kormánya közösségi oldalán adta közre, hogy milyen biztonsági feltételeknek kell megfelelnie a kormány tagjainak, hogy részt vehessenek az ülésen. A tárgyalóba való belépést megelőzően mindenkinél elvégezték a testhőmérséklet-vizsgálatot. Természetesen mindenki viselte a maszkot is.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.