
"Ez a generáció nem vár engedélyre" – Harry herceg új korszakról nyilatkozott
A herceg először jelent meg nyilvánosan az interjú óta.
Sári Évi úgy gondolja, hogy neki már nem fér bele az anyaság.
Az eddig sem volt titok, hogy a csinos színész-énekesnő az év elején a Maldív-szigeteken nyaralt a barátnőivel, az viszont már egy elég meglepő információ, hogy szakított fiatal barátjával. Sári Évi szerint nagyon szeretik egymást a férfival, azonban a gyerekkérdésben nem tudtak megegyezni: az énekesnő ugyanis már nem tervezi, hogy édesanya legyen, fiatalabb exe viszont szeretett volna egy közös gyereket.
Belegondoltam, hogy ha 46 évesen szülnék, mire a gyermekem betöltené a húszat, 66 éves lennék már. Édesanyám 67 volt, amikor elvesztettem. Be kellett látnom, hogy ez nekem már nem fér bele
– magyarázta a Story magazinnak, majd kifejtette, hogy ha úgy adódott volna, hogy megadatik neki az anyaság, akkor mindent alárendelt volna a szülői teendőinek, és a gyereke lett volna az első.
A herceg először jelent meg nyilvánosan az interjú óta.
Az üzletasszony már a harmadik trimeszterben jár.
Részt vett egy nem annyira kellemes kiruccanáson.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre