
Kiderült mire költötte összes pénzét a 17 éves Kylie Jenner
Anyja aggódott, de mindenben támogatta.
„Az énekesnő” című tévéfilm Szűcs Sándor labdarúgó és Kovács Erzsi énekesnő tragikus történetének állít emléket.2
A művésznő és a futballista az ’50-es években küzdött a boldogságért, de szerelmük a politikai hatalom játszmájának eszközévé vált. Kapcsolatuk nem felelt meg a „szocialista erkölcsnek”, mivel mindketten házasok voltak, így megpróbáltak disszidálni, hogy mégis csak együtt lehessenek. Tervük azonban nem sikerült, ugyanis a labdarúgó elleni koncepciós pert megfélemlítésre használta a kommunista rendszer. Bánovits Vivianne alakítja az énekesnőt a filmben; a fiatal színésznőnek érzelmileg megterhelő volt a feladat. Ha érdekel, hogyan vélekedik Vivi arról, hogy egy politikai rendszer képes szétszakítani egy szerelmespárt, keresd a holnapi Metropolt vagy látogass vissza a www.metropol.hu oldalra.


Anyja aggódott, de mindenben támogatta.

Súlyos vádak, családi viszály és egy könyv.

Szandi fia már első ruháját is elkészítette.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.