
Ákos: A film egy olyan képet ad valakiről, aki nagyon hasonlít rám, ahogyan mások látnak
Ákos-sztori – saját vallomásokkal, és ahogyan mások látják!
Tovább dübörög az influenszermarketing vagy megálljt parancsolt a pandémia? Megkerülhető még a TikTok? Még mindig veretlen a videó, vagy trónbitorlót köszönhetünk?
A Neo Interactive 2021-es közösségimédia-trendeket bemutató online előadásából minden kiderül.

Előadó: Novák Ferenc
Időpont: október 21., csütörtök 15.00
A kurzusokat zoomon tartják és a részvétel minden alkalommal ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Az előadás linkjét e-mailben küldik el a kezdés előtt.
Regisztrálási lehetőség itt.

Ákos-sztori – saját vallomásokkal, és ahogyan mások látják!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.