
Orbán Viktor: nincsen rádió jókedv nélkül - Videó!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA Kossuth rádiónak adott interjút péntek reggel a kormányfő. Orbán Viktor így érkezett meg a rádió épületéhez.
Orbán Viktor péntek reggel a Kossuth Rádióban indította a napját, amiről a nemrég a közösségi oldalán tett közzé egy videót arról, ahogy megérkezik a helyszínre.

Orbán Viktor friss videóval jelentkezett
Nincsen rádió jókedv nélkül
- tette hozzá a felvételhez Facebook-posztjában a kormányfő.
A legfrissebb hírekért kövess minket az Metropol Google News oldalán is!
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre