
Orbán Viktor nem áll le: így tölti a hétvégéjét
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolÍgy indult a miniszterelnök napja. Friss képeket osztott meg közösségi oldalán Orbán Viktor.
Orbán Viktor a pénteki napot a Kossuth Rádióban indította, ugyanis interjút adott a Jó reggelt Magyarország című műsorban. A beszélgetés során kitért az árréstoppra valamint a 14. havi nyugdíjra is.

A miniszterelnök most egy friss bejegyzést tett közzé a közösségi oldalán, egy albummal, amivel bepillantást engedett az interjú előtti percekbe.
De hétvégén is meló ezerrel
- írja a kormányfő.
Top hírek


Orbán Viktor nehéz időkről beszélt - Videó

Orbán Viktor csúnyán rendbe tette a tiszás rágalmazókat – Videó
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre