
Tragédia Zuglóban: busz gázolt halálra egy gyalogost
A Vezér út és a Fogarasi út kereszteződésében történt a baleset.
A rendőrök mindössze 30 perc alatt megtalálták az elszökött fiút.
Május 12-én elszökött édesanyjától egy 16 éves speciális nevelést igénylő fiú. Az anya rögtön értesítette a rendőrséget aki, mindössze annyit tudott elmondani, hogy a zaklatott kamasz a Duna-part felé indult el rollerrel. A szárazföldi rendőrség mellett a vízi rendőrök is a fúi keresésére indultak. A vízi rendészek kevesebb, mint fél óra alatt megtalálták a tinédzsert, ahogy megpillantották, gyorsan partra szálltak és biztonságba helyezték a fiatalt, amíg édesanyja és a mentők kiértek a helyszínre.
Az esetről a BRFK Információs Portál Facebook-oldalán egy videót is megosztott.

A Vezér út és a Fogarasi út kereszteződésében történt a baleset.

Kipakolták a házat, mialatt a gyerek iskolában volt.

Roppant egyszerű beépíteni egy kapcsolatba ezt a trükköt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.