
„Mindegyik tanít valamit” – beszélő, oktató bárányok élnek János farmján
A bárányok kész egyéniségek.
Magyarország miniszterelnöke a közösségi oldalán osztott meg egy tündéri fényképet az eseményről.
A mai napon megkeresztelték Orbán Viktor ötödik unokáját, Bertalant. Magyarország miniszterelnöke az ünnepélyes eseményről egy fotót is feltöltött a közösségi oldalára, ahol jól látható, mennyire büszke az unokájára.
Orbán Viktornak öt gyermeke van; Ráhel, Gáspár, Sára, Róza és Flóra. Ráhel 2013-ban ment hozzá Tiborcz Istvánhoz, a párnak három gyermeke született eddig; Aliz, Anna és Bertalan. Sára 2017-ben házasodott, férje Szokira Tamás. A párnak két gyermeke született eddig; Johanna és János.

A bárányok kész egyéniségek.

Kálváriájukról mesélt az anyuka.

A tűzoltók már a helyszínen vannak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.