
Késelés történt, hajtóvadászatot indított a rendőrség
Mentőhelikoptert riasztottak, lezárták a környéket.
– Egy 27 éves nő és hároméves gyermeke életét veszítette, miután egy személyautó elgázolta őket a 3-as főúton, a Pest vármegyei Bagnál – közölte pénteken a honlapján a rendőrség.
A sofőr elütötte az úttesten a nem kijelölt gyalogos-átkelőhelyen átmenni szándékozó nőt és gyermekét, akik olyan súlyosan megsérültek, hogy a helyszínen életüket veszítették. A helyszínelés idejére az érintett útszakaszt a rendőrök teljes szélességében lezárták. Az autósok kerülni Domony, illetve az M3-as autópálya felé tudnak. A Gödöllői Rendőrkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja a baleset bekövetkezésének pontos okát és körülményeit.
Mentőhelikoptert riasztottak, lezárták a környéket.
Brutális vihar söpört végig a városon.
Az épületmonstrum folyamatosan mozogna.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.