
Hatalmas viharokra lehet számítani - így alakul a héten az időjárás
Hétfőn még hőség lesz, de fokozatosan lehűl az időjárás.
Nyolc ember már biztos meghalt, a hajó többi utasa pedig eltűnt.
Nyolc ember holttestét találták meg szerdán azok a mentőegységek, amelyek azután láttak munkához, hogy április 3-án a dél-kínai partoknál konténerhajó sodort el egy halászhajót, amely felborult, utasai pedig eltűntek.
A kínai állami hírügynökség jelentése szerint a SITC Danang nevű, panamai zászló alatt közlekedő konténerhajó Hajnan szigetének délnyugati partjától mintegy 40 kilométerre, április 3-án éjfél után néhány perccel borította fel a halászhajót.
A helyszínre riasztott mentőegységek több hajóval, illetve repülőgépekkel is keresték a halászhajó utasait.
A SITC Danangot a baleset után a közelben található Sanya kikötőjébe irányították, ahol jelenleg is folyik a baleset körülményeit, valamint a konténerhajó felelősségét vizsgáló nyomozás – írja az MTI.
Hétfőn még hőség lesz, de fokozatosan lehűl az időjárás.
Az állatkínzásról készült felvétel mindenkit sokkolt.
Ami korábban egy 5 perces fuvar volt, az most 40.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.