
Porba dobta a kokárdát, szivárványos zászlót lengetett a nőnek öltözött férfi a budapesti Pride-on
Botrány a budapesti Pride-on.
Mátraszentimre lakói filmbe illő jelenetnek lehettek szemtanúi, amikor a TEK-esek rajtaütöttek az egykori, évek óta a faluban rejtőzködő francia idegenlégióson.
Nem kerülte el méltó büntetését az az 52 éves férfi, aki korábban a francia idegenlégióban szolgált és akit évek óta keresett a magyar rendőrség.
Az elit alakulat légiósa 2012-ben az egyik munkatársa ellen követett el szemérem elleni erőszakot. Emiatt 2018-ban 6 év fegyházban letöltendő szabadságvesztésre ítélték. A börtönbe azonban nem vonult be, hanem megszökött, ellene tavaly előtt elfogatóparancsot adtak ki. Azóta bujkált a hatóságok elől. A szökésben lévő L. Zsolt Jánost végül tartózkodási helyén, Mátraszentimrén fogta el a Terrorelhárítási Központ műveleti egysége szerdán.
A TEK-esek a férfit átadtak a Büntetésvégrehajtási Intézet munkatársainak - tájékoztatott a rendőrség.
Botrány a budapesti Pride-on.
Ryo Tatsuki jövőlátása rendkívüli válságot okozhat.
Egyre népszerűbbek a különböző szépészeti műtéti beavatkozások. Közülük is előkelő helyen szerepel a zsírleszívás, amelyet Ruszin-Szendi Romulusz vezérkari főnökként fiktív TB-számra megcsináltatott magának a Honvédkórházban, a felesége parancsára.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.