
Brutális emberölési kísérlet miatt bukott le a budapesti kettős gyilkos
Több gyilkossággal is gyanúsítanak egy férfit, aki akkor került rendőrkézre, amikor megkéselte barátját.
Barátjával egy helyiségben aludt Angyalföldön az az 54 éves férfi, aki arra ébredt, hogy barátja L. László késsel a kezében ráugrik és mellkason szúrta. A férfi lerúgta magáról támadóját és elmenekült, de életveszélyes sérüléseket szenvedett. L. Lászlót gyanúsítottként kihallgatták, őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását, amelyet a bíróság el is rendelt – ismertette a Budapesti Rendőr-főkapitányság videónyilatkozatban.

A rendőrség feltérképezése alapján a férfi három másik ügyhöz is köthető: a gyanú szerint tavaly júliusban a XIII. kerületi Béke téren megvert egy 37 éves férfit, aki emiatt nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett, 2020 májusában 21 szúrással megölt egy 29 éves férfit, majd eltulajdonította értékeit, 2017-ben pedig a VIII. kerületben egy 65 éves férfit vert meg, aki a kórházba szállítása után meghalt.
Top hírek


Egész Amerikát megrázta a hír: Meghalt George W. Bush alelnöke, Dick Cheney

Napi cuki: ha egy állatos videót nézel ma meg, akkor ez legyen az
Ezt mindenképpen látnia kell!
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre