
Menekítik az embereket Siófokon: lángok emésztenek egy nyaralót
A tűz a tetőzetet is érintette.
Kiraboltak egy pécsi trafikot szerda este, az elkövetőt keresi a rendőrség - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: szerdán 18 óra 40 perckor érkezett bejelentés a rendőrségre arról, hogy a pécsi Petőfi utcában egy férfi kirabolt egy dohányboltot.
Az elkövető késsel a kezében követelte a bevételt az eladótól, majd miután megkapta, elmenekült - tették hozzá.
A tűz a tetőzetet is érintette.
Összeütközött két autó a 83-ason, Pápánál.
Áramütés végzett egy fiatal férfival takarítás közben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.