
Leszakadt egy felső vezeték, kigyulladt az aljnövényzet Rákosrendezőnél
Több vízsugárral oltották el a lángokat.
Frontális karambol helyszínére siettek a mentősök, de az egyik sofőr életét már nem lehetett megmenteni.
Frontális balesetben meghalt egy autóvezető szombaton délelőtt Nagykőrös közelében. A két gépjármű eddig tisztázatlan okból ütközött össze. Az egyik gépkocsit vezető 68 éves férfi a helyszínen meghalt.
Csámpai Attila, a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta, hogy a baleset Nagykőrös mellett, a Pótharaszti úton történt. Az egyik autóba két ember beszorult, őket a nagykőrösi önkormányzati tűzoltók feszítővágó segítségével szabadították ki, majd átadták a mentőknek. A ceglédi hivatásos tűzoltók is kiérkeztek a helyszínre, ahol lezárták az érintett útszakaszt - írja a Katasztrófavédelem honlapja.
Több vízsugárral oltották el a lángokat.
A Komócsy utcába vonultak a tűzoltók.
A közösségi oldalán tért ki a részletekre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.