
„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Metropol„A közös selfit még gyakorolnom kell” – vallotta be. Újra boldog a Házasság első látásra sztárja.
Újra boldog a TV2 sikerműsorának sztárja, aki a Házasság első látásra című reality kamerái előtt még a könnyeivel küszködött, amikor közölte vele a felesége, Nelli, hogy a válás mellett döntött. Jánosra ugyanis az adás után másfél évvel rátalált a szerelem, a nagy hírt pedig boldogan osztotta meg követőivel a közösségi médiában.

Büszkén pózol szerelmével Instagram-oldalán Házasság első látásra János, akinek a műsor óta is sokan drukkoltak, hogy megtalálja a párját. Nos, nem hiába szorítottak az apukának, aki újra boldogan mosolyog – egy dekoratív szőke hölgy oldalán.
A közös selfit még gyakorolnom kell
– írta önkritikusan Nelli exe. Ám mindez nem zavarta János követőit, száznál is többen lájkolták már a közös fotót, s örülnek a férfi boldogságának, akinek – ha szeretné – bőven lesz ideje gyakorolni a közös szelfizést.
„Gratulálok a szerencsés egymásra találáshoz!”
– reagált egy hozzászóló.

A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Végül a családja mentette meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.