
Horváth Gréta betegségéről vallott: „Megvisel lelkileg és mentálisan is!”
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolNincs magánéleti vagy családi problémája, de kevésbé aktív a közösségi médiában, mint korábban. Most arról posztolt a Farm VIP második helyezettje, Horváth Gréta, hogy egy betegség kínozza.
Horváth Gréta Instagram oldalán egy követője kérdésére bevallotta, hogy nincs túl jól. „Nincs magánéleti, családi problémám, nem ez a bajom. Küzdök egy betegséggel, és ez megvisel lelkileg, mentálisan” – írta.

„Most semmihez sincs kedvem. De biztosan változik majd, ha nem ebben a hullámban leszek” – jegyezte meg a realityszereplő. Mint írta, „más erőre van szüksége, mint eddig”, és ígéri, hogy a későbbiekben alaposabban beszámol majd arról, min megy keresztül. „Most nem érzem ezt a nagy közlésvágyat” – tette hozzá.
Horváth Gréta gyereke a legfontosabb számára
A 11 éves fiáról nem posztol, mert bőven elég neki ez a közösségi médiában tett jelenlét, a gyerekét nem akarja belekeverni. Követői hiányolják az élő bejelentkezéseket, erre azt válaszolta, hogy neki is hiányoznak, de visszatér, ha jobban lesz. Idén eljutott Egyiptomba, de mint írta, két külföldi nyaralása is lett volna, de ezeket le kellett mondani – viszont jövőre viszont a tengerhez menne, búvárvizsgát tervez.
Horváth Gréta párjaival nem sikerültek túl jól a kapcsolatai
Azt éreztem korábban, hogy kevés vagyok, hogy kiszakad a lelkem, hogy mindig lecserélhető vagyok... Mindig van az embernél szebb és jobb. Én nagyon hűséges vagyok, addig kapaszkodom valakibe, míg ki nem szakad a kezem… Ha megígérem. És kétszer kudarcot vallottam
– emlékezett . Mint ismert, idén, a TV2 Farm VIP ötödik évadjában Nagy Zsolt Leo vitte el a fődíjat, Horváth Gréta így lemaradt a 13 millió forintról, de lelkileg sokat jelentett neki ez a reality, megerősödött, és érezte, hogy számítanak rá, támasza lehet másoknak.

Fotó: TV2
„Utána nagyon nehéz évek jöttek, nagyon sok bántást kaptam az elmúlt években, félreismertek az emberek. Elpusztították a lelkem nőként és emberileg is. Nagyon nehéz volt hinni magamban, hogy képes vagyok bármire, vagy számítok valakinek” – magyarázta. A realityszereplő elárulta, hogy korábban csak a családja támogatta, de benn, a Farm VIP-ban rájött, hogy ő nem „elhanyagolható és eldobható.”

Top hírek

„Szomorú voltam” – a Horrorra akadva szőke bombázója így gyászolta a házasságát
A hollywoodi pár 2009 és 2018 között volt házas.

David Beckham, köszöni szépen, nem kér a viszályról szóló kérdésekből
Félbeszakította az újságírót egy kérdés miatt.

Kylie Minogue másodjára is szembenézett a mellrákkal
Végül a családja mentette meg.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre