
Kínos: ismeretlen nők rabolták ki a milliomos magyar influenszert
Már az első este 8 milliót elköltött, ebből csak italra 3,5 milliót. A turistalányok lenyúlták az influenszert.
PSG Ogli, azaz Papp Olivér influenszer dubaji születésnapi utazása nem várt fordulatot vett: az ünneplésnek induló luxusparti lopással ért véget – írta meg a Bors elsőként – A 25. születésnapját több mint 25 millió forintból ünneplő influenszer már az első este 8 milliót elköltött, ebből csak italra 3,5 milliót. A hollywoodi hangulatú mulatság során szemrevaló turistalányok csatlakoztak hozzájuk, akik másnapra nyomtalanul eltűntek – és velük együtt a minibár teljes tartalma is.

Eleinte azt hitte, a barátai viccelődtek vele – vagy esetleg megitták, amíg aludt, de gyorsan kiderült, hogy a nők vitték el az értékes italokat. A baráti társaság meglepődött, de nem tört meg: volt még tartalék a kasszában, így az ünneplés folytatódott.
Nem ez volt az első balhés kaland: már a repülőtéren is gond akadt, miután alkoholfogyasztással ütötték el a várakozási időt, és egyszer korábban emiatt le is maradtak egy gépről. PSG Ogli ma már csak nevet az egészen, de ez tanulságként szolgálhat más bulituristáknak, akik Dubajt vennék célba.
További részletek a Borson!
Top hírek


Baranyi László kihallgatott történetből írt forgatókönyvet: már a szereplők is megvannak...

Nótár Mary nagy bajba került: „Leugrottam egy háztetőről és vitt a mentő, eltört a kezem”
Az énekesnőnek fájdalmasra sikerült a szülinapja.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre