Balázs Andi szívszorító vallomást tett a nehézségeiről

A színésznő rengeteg nehézségen ment keresztül az elmúlt évek során. Balázs Andi 2025-ös éve sem mentes az erőt próbáló pillanatokból. Erről vallott megrendítő őszinteséggel.



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2025.05.23. 08:30
Módosítva: 2025.05.23. 12:50
Balázs Andi család vallomás nehézség szorongás

A szeretet erejéről, a hála fontosságáról és a hétköznapok nehézségeiről írt mély, őszinte bejegyzést Balázs Andi színésznő és televíziós személyiség a Facebook-oldalán. Bár 2025 nehéz évként indult számára, mégis hálás az életéért, családjáért, barátaiért és szerelméért. Kiemelte, hogy párja, Gábor, akivel már több mint két évtizede alkotnak egy párt, mindenben támogatja őt, és úgy szereti, ahogy van.

Balázs Andi
Balázs Andi párja a nehéz időkben is támogatja a színésznőt Fotó: Szabolcs László

Balázs Andi sok szorongással küzd

Félelmetes, megoldható és megoldhatatlan helyzetek. Fárasztó napok, hetek, hónapok. Sok szorongás, sok bánat, sok gyomorszorító és olykor gyomorforgató esemény” – sorolta, majd hozzátette: vannak, akik nap mint nap próbálják elvenni tőle a hitet az emberi jóságban, ő mégis hálás. Többek között a családjáért, barátaiért, párjáért – és egyáltalán, az életéért.

A vallomás egyik legőszintébb része az, amikor a párkapcsolatáról ír:

Mert van egy »fiúm«. Igen. Nekem nem pasim, csávóm vagy hapsim van. Nem. Nekem fiúm van, aki minden egyben. Kedves, okos, bátor és aki pont úgy szeret, ahogy vagyok. Pont annyi zsírpárnával és annyi hisztivel, amennyi nekem van

– vallotta be Balázs Andi.

A kommentek között azonnal megjelentek a szeretetteljes reakciók, köztük egy különösen figyelemre méltó, Iszak Eszti mindössze ennyit írt:Úgy szeretlek” – és ezzel talán össze is foglalta azt az érzést, amit sokan gondolnak Balázs Andiról.

 

Gyerekkorában bántották

Balázs Andi rengeteg nehézséggel szembesült élete során. Egy interjúban elárulta, hogy négyéves korában elvesztette nővérét egy tragikus balesetben, ami mély nyomot hagyott benne. Emellett iskolai évei alatt súlya miatt bántalmazások érték, amelyek szintén meghatározó élmények voltak számára.

A színésznő azonban mindig is az önelfogadás és az önszeretet fontosságát hirdette. Kifejtette korábban, személyes missziójának tartja, hogy másokat is erre ösztönözzön. Bár voltak olyan időszakok az életében, amikor úgy érezte, bárcsak meg sem született volna, végül mindig talált erőt a továbblépéshez.

Van kiút

A színésznő posztja és őszinte vallomásai sokak számára inspirálóak lehetnek, hiszen megmutatják, hogy a nehézségek ellenére is lehet teljes életet élni, ha az ember megtalálja a szeretetet és a hálát a mindennapokban.

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás