Kényszerleszállásra volt szükségük Lewis Hamiltonéknak: a világbajnok nem tudta, mi történik

A Forma-1 kiválósága David Coultharddal együtt került bajba.



Megosztás
Szerző: B. V.
Létrehozva: 2025.03.31.
Lewis Hamilton forma-1 David Coulthard Kényszerleszállás

Érdekes kalandba keveredett a britek hétszeres Forma-1-es világbajnoka Lewis Hamilton, aki egy reklámfilm forgatására igyekezve ütközött problémába. Az élő legenda még 12 évvel ezelőtt sietett azért, hogy a BBC-vel és a brit Királyi Légierővel közösen egy kisfilmet forgasson David Coulthard oldalán, amikor is helikopterüknek kényszerleszállásra volt szüksége.

F1 Abu Dhabi Grand Prix
Kényszerleszállásra volt szükségük. Fotó: NurPhoto via AFP

A történteket az egykori skót F1-es versenyző mesélte el kiemelve, Hamiltonnak fel sem tűnt, mi történik, miután ő felszállást követően azonnal álomra szenderült a helikopter hátsó ülésén. Épp ezért fogalma nem volt arról, hogy a rossz időjárási körülmények miatt kényszerleszállásra van szükségük: 

Battersea-ből, Londonból indultunk a brit Királyi Légierő állomására Scamptonba, amikor hirtelen ködbe keveredtünk, így le kellett szállni a semmi közepén, egy kukoricamezőre. Vagy 45 percig voltunk ott, de Lewis az egészet végigaludta. Végül aztán felszálltunk és mivel nem volt már köd kis késéssel ugyan, de odaértünk Scamptonba, ahol a F1-es utóját kellett vezetnie egy forgatás miatt a kifutópályán

 - emlékezett vissza Coulthard kiemelve, nagyszerű élmény volt az egész a végén, amely során ő egy légi pilótát alakított. Úgy véli, a most negyven éves brit a forgatás előtti este bulizhatott, ezért aludta végig az egészet, írja a TheSun.

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás