
Sebestyén Katja: Teljesen jól meg lehet élni, sőt gyakran utazgatok is
Sebestyén Katja remekül érzi magát Magyarországon.
Ismét műteni kellett az egykori szépségkirálynőt.
Horváth Éva néhány hónappal ezelőtt szenvedett súlyos motorbalesetet Balin: nyílt törést szenvedett el, ami miatt azonnal műteni kellett. Az egykori szépségkirálynőt ezt követően hazaszállították, és azóta is egy kórházban fekszik. Éva eddig már hat operáción esett át, azonban a megpróbáltatásainak továbbra sincs vége.

A sztáranyuka egy, az Instagram-történetében megosztott videóban számolt be arról, hogy immár hetedik alkalommal is műteni kell – írja a Bors.
Ha hiszitek, ha nem, megint műtétre készülök, ugyanis az orvosok láttak valamit a röntgenfelvételen, ami nem tetszett nekik, és ezt fogják korrigálni
– mondta el a kórházi ágyban fekve Horváth Éva, aki azonban nem adja fel, és továbbra is küzd a gyógyulásáért.

Sebestyén Katja remekül érzi magát Magyarországon.

A Bors meglepő titkot osztott meg.

Ez Harry herceg jogi lépésének oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.