
Zoltán Erika megható sorokkal köszöntötte fel a férjét: „Kívánom, hogy még sok ilyen pillanat várjon ránk”
Több évtizede állnak ki egymás mellett jóban és rosszban.
A színésznő hamarosan a Hunyadi című sorozatban lesz látható.
Miközben Törőcsik Franciska jelenleg a Hogyan tudnék élni nélküled? című sikerfilmben látható a mozikban, és hamarosan a Hunyadi című sorozatban is tévéképernyőre kerül, rajongói egy másik sikerszéria kapcsán faggatják a színésznőt. Törőcsik Franciska az Instagram-oldalán számolt be róla, mennyi megkeresést kap a TV2-n két évadot megért Hazatalálsz című sorozat miatt.

„Sokan kérdeztétek… és tényleg! Sajnos nem tudok arról, hogy a Hazatalálsz című sorozatnak lesz-e valaha harmadik évada, de azt tudom, hogy január 27-től (...) minden hétköznap este 22.30-as kezdéssel Hazatalálsz ismétlések lesznek a TV2-n, ha fent bírtok maradni addig, és ha néztek TV-t.”
– írta a színésznő az Instagram-oldalán. S valóban: a kereskedelmi tévé a héten az első évad első részétől tól ismétli a népszerű szériát – sokak örömére. A hozzászólásokból kiderül, komoly rajongótáborral büszkélkedhet a Hazatalálsz.
„Szerettük ezt a sorozatot. Főleg miattad! De a többi színészt is kedveljük természetesen.”
„Imádom a Hazatalászt, ez a világ legjobb sorozata! Tuti nézni fogom a tv-ben!”
„Nemrég értem a végére a TV2Playen. Miattad kezdtem el a dwts után, és szerettem esténként nézni”
„Pedig annyira imádtam a sorozatot, kár, hogy vége lett!”
„Ó, te ezt fél bajusszal is megoldod! Nem csak gyönyörű, de ügyes is vagy!”

Több évtizede állnak ki egymás mellett jóban és rosszban.

„Csodás fényed van, hisz' fiatal vagy és gyönyörű.”

Mesés fotóva osztotta meg az örömhírt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.