
Kecskeméti békemenet: Dér Heni produkciója óriási sikert aratott
Kecskeméten folytatódott Orbán Viktor országjárása, ahol ismét hatalmas tömeg gyűlt össze. A rendezvény hangulatát ezúttal is Dér Heni fellépése alapozta meg.
Killer Mike számára kellemetlenül ért véget élete egyik legjelentősebb estéje.
Megtartották a Grammy-gálát, amin a híres amerikai rapper, Killer Mike összesen 3 díjat vihetett haza: a legjobb raplemez, a legjobb rapdal és a legjobb rapkoncert is az övé lett, így mondhatni ő volt az est királya – egészen addig, amíg meg nem bilincselték és el nem vezették őt a sztárokkal telezsúfolt eseményről.

Killer Mike-ot állítólag könnyű testi sértés miatt bilincselték meg, miután balhéba keveredett a gálán. A rapper ügyvédje elmondta, hogy rövid idő után szabadult, így minden bizonnyal nem volt egy komoly ügy – ettől függetlenül piszok kellemetlen, hogy 3 Grammy-díj után megbilincselve vitték el az előadót.
Itt lehet megtekinteni egy videót az esetről:

Kecskeméten folytatódott Orbán Viktor országjárása, ahol ismét hatalmas tömeg gyűlt össze. A rendezvény hangulatát ezúttal is Dér Heni fellépése alapozta meg.

Heidi Klum most sem hagyta rajongóit magukra.

A rajongók már tűkön ülnek, négy év után ma este visszatér a képernyőre a TV2 népszerű műsora.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.