
A valóságshow-sztár elárulta, hogy tüneteit decemberi influenzának hitte a súlyos diagnózis előtt: „Ez volt életem legfájdalmasabb élménye"
Orvosai szerint csupán négy-öt éve lehet hátra.
Kőkeményen reagált Krausz Gábor az őt és feleségét durván kritizáló Puzsér Róbertnek.
Mint ismert, a minap két lábbal állt bele Tóth Gabiba és Krausz Gáborba Puzsér Róbert az Indexen megjelent véleménycikkében.
Ezt nem hagyta szó nélkül Krausz Gábor, alaposan helyretette a publicistát a Facebookon közzétett bejegyzésében:

Orvosai szerint csupán négy-öt éve lehet hátra.


Megerősítette, hogy hisz a paranormális jelenségekben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.